Zmatená

5. dubna 2012 v 22:32 | Katka |  Jen tak
Po dnešní kontrole jsem zase z našeho zdravotnictví zmatená.
RTG levého přednoží OK, moje každodenní pocity spíš KO. Po ránu noha tuhá, nášlap nepříjemný, chodidlo bez příčné klenby, skoro do žádných bot se nevejdu. Pan doktor spokojený, že šrouby jsou tam kde mají být, můžu plně zatěžovat i při rehabilitaci. Tu mi ale nenapsal. Na každou mou otázku stran RHB odpovídal "ano, rehabilitujte". A když jsem se na poukaz zeptala přímo, odvětil, že ten mi musí napsat obvoďák. Tak to by mě nenapadlo a obávám se silně, že obvoďák mi sdělí, že poukaz na RHB musí napsat specialista.

Ještě že mě po návratu z krajského města, kde jsem pěkně vymrzla, čekala horká guláškovka. Ta byla - mňam - kořeněná ještě navíc tím, že jsem ji nevařila já, ale nejmladší dcera. Vida, jak dítě roste s úkoly. Daleko rychleji než s rozkazy.Chvááálila jsem až do nebes a byla pohoda.

Navečer jsme se vydali do krajského města ještě jednou, a to do kina. Mládež na Hněv Titánů v 3D provedení a my (staříci) na Okresní přebor. Tedy - pobavili jsme se dobře. A některé průpovídky se u nás budou používat ještě dlouho - "dobjou noc, holubičko" mi teď popřál manžel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama